1396/06/07 در ساعت 12:15:29

چرا انقدر واژه دیجیتال مارکتینگ رو می شنویم ؟

یک پاسخ ساده این است که دیجیتال مارکتینگ به ابزارهای الکترونیکی (کامپیوتر، تبلت، تلفن و …) برای ارائه تجربه‌ای خاص به مخاطبان کمک می‌کند. دیجیتال مارکتینگ در ظاهر بسیار ساده به نظر می‌رسد،

چرا انقدر واژه دیجیتال مارکتینگ رو می شنویم ؟

مفهوم دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

آیا متوجه این موضوع شده‌اید که عبارت دیجیتال مارکتینگ این روزها چقدر به گوش می‌رسد ؟

چیزی که از دیجیتال مارکتینگ می‌دانیم تنها به یک عبارت اختصاص نمی‌یابد. محتوا، جستجو، بازاریابی از درون ، کانال‌های چندگانه ، یکپارچه سازی همه این‌ها جایگاه خود را دارند اما دیجیتال مفهومی است که اکثر شرکت‌ها در بحث بازاریابی خود آن را گنجانده‌اند .

اپراتور مجازی تبلیغات فرا امتیاز https://t.me/joinchat/AAAAADwbtkEZH6qxXjKtiw

در این بخش نظر تعدادی از بازاریابان دیجیتال برندهای مطرح دنیا را پرسیده‌ایم تا به‌صورت تخصصی مفهوم و معنای دیجیتال مارکتینگ را توضیح دهیم :

شما دیجیتال مارکتینگ را چگونه تعریف می کنید؟

دیجیتال مارکتینگ در واقع بازاریابی است و همه ما بازاریابان دیجیتال هستیم . هر تاکتیکی در بازاریابی در دنیای امروزه باید دارای عنصر دیجیتال هم باشد . 
تامی کانیزارو ( مشاور بازاریابی در IBM )

دیجیتال مارکتینگ


یک پاسخ ساده این است که دیجیتال مارکتینگ به ابزارهای الکترونیکی ( کامپیوتر ، تبلت ، تلفن و … ) برای ارائه تجربه‌ای خاص به مخاطبان کمک می‌کند . دیجیتال مارکتینگ در ظاهر بسیار ساده به نظر می‌رسد ، اما بسیار پیچیده است. در واقعیت ، دیجیتال مارکتینگ در زمان تعامل با یک مخاطب مستعد همانند نوک یک سرنیزه است. دیجیتال مارکتینگ کانال ارسال پیام نیست اما به نوعی تجربه‌ای را با زندگی ترکیب می‌کند. دیجیتال در حال حاضر اولین نقطه تماس مشتری با یک مجموعه هست. در این کانال مشتری کنترل بسیار زیادی برای دیدن و شنیدن آنچه پیش رویش است دارد.
کوین ام گرین ( مدیر اجرایی و بازاریابی در DELL )

دیجیتال مارکتینگ


برای من دیجیتال مارکتینگ استفاده از رسانه‌های دیجیتال و ابزارهای پولی و رایگان به‌منظور تحت تاثیر قرار دادن کاربران است . نکته اصلی در بازاریابی دیجیتال موثر استفاده از یک پلت فرم/ تکنولوژی/ تاکتیک درست برای رسیدن به مخاطبی است که محصول شما را خریداری می‌کند ، مقاله شما را می‌خواند یا در تعامل با محتوای شما قرار می‌گیرد .
سیمون هسلتین ( مدیر ارشد در AOL )

دیجیتال مارکتینگ


هر زمانی که از ابزارهای دیجیتالی برای ارائه محتوای خود به افراد استفاده کنید ، شما از دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده‌اید .
بکی اورت ( استراتژیست بازاریابی محتوا در دانشگاه کاپلا )

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%