ثبت درخواست مشاوره
بستن منو
1395/05/03 در ساعت 14:01:34

پرشین پارس:برخی رقبا به جای بهبود خدمات خود سنگ اندازی می کنند!

پرشین پارس:برخی رقبا به جای بهبود خدمات خود سنگ اندازی می کنند! گروه شرکت های پرشین پارس در پاسخ به فضای رقابتی ناسالم، اقدام به نشر مجوزات رسمی و قانونی خود کرد.

پرشین پارس:برخی رقبا به جای بهبود خدمات خود سنگ اندازی می کنند!
گروه شرکت های پرشین پارس در پاسخ به فضای رقابتی ناسالم، اقدام به نشر مجوزات رسمی و قانونی خود کرد.
تیتر20 - گروه شرکت های پرشین پارس با صدور اطلاعیه ای در پاسخ به فضای رقابتی ناسالم، ضمن انتشار مجوزات رسمی و قانونی خود آورده است:
لازم به ذکر است اولین فروشگاه زنجیره ای خودرو که از محصولات جدید شرکت مادر پرشین پارس می باشد، با برند جدید، در شعب جدید و با شرایط تحویل فوری خودرو و خدمات ارزش افزودۀ متفاوت از پایان مردادماه سال جاری فعالیت خود را آغاز می نماید. 
از آن جایی که این برند جدید تحویل فوری خودرو به مشتریان را دنبال می نماید، در حقیقت در مقابل موج پیش فروش های غیراصولی در حرکت است و متاسفانه معدودی از رقبا که منافع خود را در خطر می بینند، به جای تمرکز بر بهبود خدمات خود و ارتقاء شرایط سرویس دهی به مشتریان، دست به انتشار اکاذیب و سنگ اندازی های غیراخلاقی می نمایند.
اولین فروشگاه زنجیره ای خودرو در تلاش است بتواند با اعتمادسازی و ارائه خدمات خلاقانه و باکیفیت، دغدغه های مشتریان این صنعت را مرتفع و رضایت حداکثری ایشان را جلب نماید.
به امید روزی که کارآفرینان و صاحبان ایده های نو، به جای صرف بیشتر انرژی خود بر روی رفع موانع غیراصولی و مغرضانه، بتوانند تمامی تمرکز خود را بر روی بهبود کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان بگذارند.
 
روابط عمومی گروه شرکت های پرشین پارس
 
نظر جدید
شما هم نظر دهید: