فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار

ثبت درخواست اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

سرمایه گذاری در پروژه های برند سازی 

 

برندسازی یک پروژه بسیار دقیق ، زمان بر و با سرمایه گذاری بالا اما بسیار ، بسیار ، بسیار سوده است .

کارشناسان مجرب و معتبر بین المللی حوزه برندینگ ، برند را به یک کودک تعبیر می کنند که باید مراحل مختلف پیش از تولد ، تولد ، کودکی ، نوجوانی ، جوانی ، میانسالی و ... را طی کند و از سوی دیگر برند در ذهن مشتری شکل می گیرد و نشان تجاری و سایر عناصر وابسته نمود بیرونی این حس و ذهنیت است .

ما در فرا امتیاز این پروسه سخت ، پیچده و بسیار گران را با بهره گیری از کارشناسان و فعالان اقتصادی برجسته ساده سازی و تسهیل خواهیم کرد تا شما بتوانید در مسیر رسیدن به رویای باشکوه ، مجلل و ثروت آفرین خلق یک برند بهترین نتیجه کسب نمایید .

 

ما در فرا امتیاز این مژده را به شما خواهیم داد که در برندسازی و خرید مالکیت یک کسب و کار و برند زنجیره ای از روش های زیر کسب درآمد ، سود و ارزش افزوده ی غیر قابل تصور بدست آورید :

 

1. دریافت حق امتیاز اولیه از متقاضیان دریافت نمایندگی

2. کسب سود تجاری از طریق مابه التفاوت تجهیز و راه اندازی اولیه برای نمایندگی ها ( تخفیف و شرایط ویژه پرداخت دراز مدت بدلیل خرید و سفارش انبوه از پیمانکاران و تجهیزکنندگان )

3. دریافت بخشی از درآمد ماهیانه و یا درصدی از فروش ناخالص نمایندگی ها

4. کسب سود تجاری مستمر تامین و توزیع مواد اولیه ، مواد خام و مصرفی به دلیل سفارش انبوه به تولیدکنندگان و تامین کنندگان

5. کسب درآمد های جانبی از طریق ارتباطات و اعتبارات تجاری ایجاد شده و فرصت های مشارکت بیشتر برای صاحب برند

6. فرصت های مشارکت بیشتر برای صاحبین برند

7. افزایش دارایی ها و ارزش برند زنجیره ای

8. اجاره دارایی های فرا امتیاز گر

9. فروش تجهیزات و امکانات توسط فرا امتیاز گر

10. اجاره دادن تجهیزات توسط فرا امتیاز گر

11. فروش حق قلمرو و امتیاز منطقه ای و زمانی برند زنجیره ای

12. و ...

 

برندسازی و تجاری سازی برند شامل فرآیند خلق ایده ( ایده پردازی ) ، طراحی ، برنامه ریزی ، کوچینگ ، برندینگ ، تجهیز ، راه اندازی ، جشن افتتاحیه ، توسعه شعب و پشتیبانی می باشد .

اما کارشناسان مهمترین بخش های این فرآیند طولانی را در خلق و انتخاب صحیح ایده ، طراحی درست و مناسب ، برنامه ریزی دقیق و با زمان بندی گام به گام و مشخص و اجرای قوی و قدرتمند این ایده ، طرح و برنامه می باشد .

کارشناسان ما در فرا امتیاز با آماده سازی بسته های نیمه آماده برند سازی و یا در حال تکمیل برند سازی و در فاز جذب سرمایه گذار را برای شما آماده کرده اند .

دریافت نمایندگی کسب و کارهای کوچک

 

بسیاری از افراد و عمده کارمندان چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی به دلیل در اختیار نداشتن پس انداز و سرمایه های کلان و همچنین نداشتن دانش و مهارت لازم برای راه اندازی و اداره کردن یک کسب و کار اقدام به ایجاد بیزنس مستقل و اختصاصی نمی کنند .

 

کارمندی بسه !

 

مدیر خود شوید .

 

ما در فرا امتیاز با طراحی و تدوین بسته های دریافت نمایندگی کسب و کارهای کوچک به افراد معمولی کمک تا رویاهای خود و خانواده هایشان را با کمترین سرمایه بسازند .

 

فرصت های همیشگی نیستند ، فرصت ساختن رویاهایتان را از دست ندهید .

برای آگاهی از سایر فرصت های دریافت نمایندگی کسب و کارهای کوچک ( سرمایه گذاری کمتر از 50 میلیون تومان ) با کارشناسان فرا امتیاز تماس بگیرید .

کارآفرینی و ایجاد اشتغال همت می خواهد .

برای دریافت نمایندگی کسب و کارهای کوچک و راه اندازی کسب و کار شخصی و کارآفرینی با سرمایه های خرد با فرا امتیاز همین الان تماس بگیرید .

 

خرید کسب و کارهای آماده

 

بسیاری از سرمایه گذاران و افرادی که برای اولین می خواهند کسب و کار جدیدی را می خواهند تجربه کنند ، فرصت زمانی مناسب و همچنین قدرت ریسک کردن بالا در خود پیدا نمی کنند .

از قدیم می گفتند مرغی که تخم می کند را نمی کشند .

کسب و کارهای فعال و موفق هیچ گاه تصمیم به واگذاری محل کسب درآمد و روزی خود نمی گیرند ولی گاهی اوقات به دلایل مختلف ، اضطراری و گاه غیر قابل تکرار در یک فرصت کوتاه تصمیم به تبدیل سرمایه خود به یک فعالیت دیگر می نمایند .

کارشناسان ما در فرا امتیاز به دلیل ماهیت فعالیتشان و سروکار داشتن با سرمایه گذاران مختلف و همچنین مدیران و صاحبین و مدیران برندهای زنجیره ای و یا واحدهای فعال سوده ، از برخی از این فرصت ها در مدت کوتاهی آگاه می شوند .

پس اگر شما تصمیم به یک سرمایه گذاری مطمئن و تجربه شده و به دور از سختی ها و موانع راه اندازی و خرید زمان برای ساختن رویاهایتان در کمترین زمان را دارید ؛ می توانید با کارشناسان فرا امتیاز پیوسته و در مقاطع مختلف زمانی در تماس باشید و این فرصت های سرمایه گذاری ویژه و استثنایی و تکرار نشدنی زودتر از دیگران با خبر شوید و با تکمیل قرارداد رزرو و پرداخت پیش پرداخت اولیه از کم و کیف فرصت ها ، خیلی زود مالکیت یک کسب و کار آماده را در اختیار خود بگیرید .

خرید امتیاز کل برند زنجیره ای ایرانی

 

همیشه جذابیت زیادی در حس مالیکت و صاحب یک کسب و کار بودن وجود داشته و دارد .

اما همه افراد و یا حتی سرمایه گذاران بزرگ نیز خیلی وقت ها نمی توانند مالکیت یک کسب و کار را به تنهایی بدست بیاورند و یا پس از بدست آوردن حق امتیاز مالکیت یک کسب و کار توانایی شبکه سازی و مدیریت کامل آن را ندارند .

ما در فرا امتیاز به شما کمک می کنیم تا به تنهایی مالکیت یک برند آن هم از جنس یک کسب و کار زنجیره ای را بدست بیاورید .

روش فرا امتیاز بر این امر بیسار ساده است :

1. طبق ارزش گذاری برند زنجیره ای موجود کل مالکیت و مدیریت انتقال پیدا می کند .

2. طبق ارزش گذاری برند زنجیره ای موجود بخشی از سهام انتقال پیدا می کند .

3. طبق ارزش گذاری برند زنجیره ای موجود امتیاز منطقه ای یک برند انتقال پیدا می کند .

خرید کل امتیاز منطقه ای برند خارجی 

 

پس از توافق افتخار آمیز ایران و قدرت های غربی و اجرای برجام ( برنامه جامع اقدام مشترک ) و ایجاد بستر مناسب رفع تحریم ها و ورود سرمایه گذاران بین المللی هم اکنون فرصت خرید امتیاز منطقه ای کل کشور ایران برای برخی از برند های بین المللی از طریق کارگزار ایران این برندها ( گروه بین المللی فرا امتیاز ) فراهم گردیده است .

 

 

مشارکت در راه اندازی هایپر مارکت و فروشگاه های زنجیره ای

 

گروه بین المللی فرا امتیاز با بهره گیری از برترین مشاورین و گروه های اجرایی و متخصصین راه اندازی و مدیریت سوپرمارکت ها ، فروشگاه ها ، مینی هایپر ها و هایپر مارکت ها و همچنین با سابقه همکاری در بیش از 170 فروشگاه زنجیره ای خرده فروشی و دو هایپر مارکت معتبر آمادگی همکاری و تعامل با مجتمع های تجاری و تفریحی و ... و از دیگر سو سرمایه گذاران و مدیران برندهای زنجیره ای را دارا می باشد .

لذا در صورت دارا بودن شرایط مذکور ، فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید .

مشارکت در راه اندازی فودکورت

 

گروه بین المللی فرا امتیاز با بهره گیری از برترین مشاورین و گروه های اجرایی و متخصصین طراحی ، برنامه ریزی ، تجهیز ، راه اندازی و مدیریت فودکورت و همچنین با سابقه همکاری از اولین فودکورت ایران با 16 پروژه فودکورت فعال و معتبر آمادگی همکاری و تعامل با مجتمع های تجاری و تفریحی و صاحبین املاک تجاری بالای 800 متر مربع و یا داراندگان امتیاز بهره برداری از غرف موجود در این فودکورت ها و از دیگر سو سرمایه گذاران و مدیران برندهای زنجیره ای مرتبط با خوراکی ها را دارا می باشد .

لذا در صورت دارا بودن شرایط مذکور ، فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با کارشناسان فرا امتیاز تماس بگیرید .

 

از امکان سنجی تا افتتاحیه فودکورت

 

در سالهای اخیر سونامی گسترده ای در کشور شکل گرفت که سرمایه گذاران کوچک و بزرگ وارد حوزه ساخت و ساز پروژه های تجاری شده اند . جالب است بدانید در چند سال گذشته بیش از 750 پروژه بزرگ تجاری اداری مسکونی و چندین پروژه مجتمع های چند منظوره ( مگا مال ) در سطح ملی ، منطقه ای و حتی در ابعاد بین المللی طراحی ، در حال تکمیل و یا افتتاح می باشد .

از دیگر سو می دانیم مهمترین تفریح فعلی و حلال در کشور اسلامی ایران خرید و خوراک است . همین امر باعث رشد سریع رستوران ها و فست فودها شده است . از آنجا که ما پیش از این فضاهای تجاری مناسب و تعریف شده ای را نداشتیم ؛ به یکباره بدلیل جذابیت های سرمایه گذاری شعبات و نمایندگی های این رستوران ها و فست فود ها به فودکورت ها و مجتمع ها وبازارچه های متمرکز غذایی انتقال پیدا کردند .

اما متاسفانه همانند بسیاری از موضوعات وارداتی در این ایران دانش و تجربه امر فودکورت داری انتقال پیدا نکرده است و یا بومی و ایرانیزه نشده است .

کارشناسان و متخصصین کارآزموده فرا امتیاز با دریافت ، انتقال و بومی سازی این دانش گران قیمت بین المللی توانسته این خدمات را در اختیار پروژه های مذکور قرار دهد .

 

خدمات فرا امتیاز در طراحی ، راه اندازی و بهره برداری از فودکورت به شرح زیر می باشد :

طراحی آشپزخانه ی صنعتی با آخرین استانداردهای بین المللی

طراحی دکوراسیون داخلی و فضای معماری پروژه

محاسبات و طراحی نقشه های MEP ( تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی )

برآورد هزینه های اجرایی پروژه و BOQ

تهیه متریال و اجرای کامل پروژه

مشارکت ، سرمایه گذاری ، راه اندازی و بهره برداری از فودکورت و رستوران

دعوت از برندهای معتبر فست فود و فعال در صنعت فروش خوراکی ها

مشاوره جهت امکان سنجی اجرای فودکورت ، رستوران و مجموعه های فروش خوراکی ها

خرید ماشین آلات و تجهیز آشپزخانه های صنعتی

آموزش پرسنل جهت منوهای مختلف خوراکی های رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و ...

ثبت درخواست اطلاعات بیشتر و مشاوره

نام و نام خانوادگی

تلفن همراه

دریافت نمایندگی برندهای ایرانی

 

آیا به دنبال سرمایه گذاری در یک کسب و کار هستید ؟

فرا امتیاز برایتان یک کسب و کار فرانچایز مناسب را پیدا می کند .

مشاوره رایگان خود را هم اکنون در بخش ثبت درخواست اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درخواست نمایید .

هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد .

کار ما ارائه خدمات مشاوره اختصاصی اما رایگان به افراد معمولی است که به دنبال آینده ای روشنتر هستند .

ما در فرا امتیاز به آنها کمک می کنیم که در شروع کسب و کار خود محکم تر و با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوند .

 

گزینه های بسیاری برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای فرانچایزی وجود دارد .

 

دریافت نمایندگی شعبه ( های ) فرانچایزهای ایرانی

آیا به دنبال خرید فرا امتیاز فرانچایزهای معتبر ایرانی هستید ؟

 

پیشنهاد ویژه فرا امتیاز برای شما

در ابتدا یک جلسه مشاوره رایگان را برای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری با کارشناسان فرا امتیاز هماهنگ کنید .

سپس حوزه فعالیت مورد علاقه خود را با کمک فرا امتیاز پیدا کنید  . ( مثلا مشخص کنید ، می خواهم در زمینه فست فود ، بستنی و خوراکی های میان وعده ای ، فروشگاه زنجیره ای ، کسب و کار خدماتی و ... شروع به کار و سرمایه گذاری کنم . )

حالا ما در فرا امتیاز به شما کمک خواهیم کرد برند مناسب را برای دریافت نمایندگی پیدا کنید .

تازه وقت مشخص کردن میزان سرمایه گذاری خودتان و یا پیدا کردن روش تامین مالی ( قرض ، وام ، شراکت ، مشارکت ، مشارکت مدنی ، ایجاد تعاونی و ... ) برای رسیدن به رویاهایتان است .

پس از تنظیم قرارداد اولیه و پرداخت پیش پرداخت ( قرارداد رزرو ) ، اطلاعات کامل تر و فنی در مورد دریافت نمایندگی برند زنجیره ای را مطالعه کنید .

سپس طبق برنامه تدوین شده مراحل دریافت نمایندگی تا تجهیز ، راه اندازی و جشن افتتاحیه و دریافت پشتیبانی های لازم را اجرا خواهید کرد .

 

فرا امتیاز به شما تبریک می گوید . چند گام بلند برای رسیدن به رویاهایتان برداشته اید .

 

تخصص اصلی گروه بین المللی فرا امتیاز و مرکز ملی گسترش نمایندگی واگذاری نمایندگی برندهای مختلف زنجیره ای به متقاضیان و سرمایه گذاران با شرایط و سرمایه های متفاوت و متنوع می باشد .

برای آشنایی بیشتر با این برندها با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

اما ما به تعدادی از آنها در بخش فرصت های دریافت نمایندگی اشاره کرده ایم .

این لیست پیوسته در حال بروزسانی و اضافه شدن برندهای زنجیره ای جدید و شرایط دریافت نمایندگی فرانچایز آنها می باشد ، پس علاوه بر حفظ ارتباطتان با کارشناسان فرا امتیاز همیشه به سایت فرا امتیاز سربزنید .

شایان ذکر است این نمایندگی ها در گروه های مختلفی هم اکنون فعال می باشد نظیر فست فود و رستوران ، سوپرمارکت های زنجیره ای ، شیرینی و شکلات ، بستنی و آبمیوه ، کانتر خوراکی های میان وعده ای ، صنعت خودرو ، پوشاک ، کیف و کفش ، فروشگاه های زنجیره ای و ... اما باتوجه به علاقه مندی متقاضیان دریافت نمایندگی و سود فراوان و زودبازده بودن فست فود ها همانند بسیاری دیگر از نقاط دنیا گروه بین المللی فرا امتیاز نیز به عنوان اولین ، بزرگترین و تنها مجموعه فعال در حوزه برندهای زنجیره ای و کسب و کارهای فرانچایزی در ایران نیز بیشتر گزینه ها را به این حوزه اختصاص داده است .

0%