برندسازی و کسب درآمد در تلگرام

جوایز بزرگ

 

فقط با خرید و دانلود کتاب "پشت صحنه پولسازی با دکتر روبن غنی پور / برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر " در قرعه کشی جایزه بزرگ فرصت سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی دکتر روبن غنی پور شرکت داده خواهید شد .

حتی یک ریال اظافه هم بابت این قرعه کشی پرداخت نخواهید کرد .

 

از آنجا که این کتاب همانند ویکی پدیا می باشد و به صورت تعاملی با مشارکت خوانندگان و کارشناسان آن ، ماه به ماه به روز خواهد شد ، هر ماه می توانید دوباره در قرعه کشی آن دوره شرکت کنید و کدهای قرعه کشی خود را هر بار افزایش دهید .

 

 

در هنگام ثبت نام دقت کنید شماره تلفن همراه خود و یا شخصی که کتاب را برای او می خرید ، صحیح وارد کنید

تا در صورت برنده شدن در قرعه کشی جایزه بزرگ فرصت سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی دکتر روبن غنی پور همکاران ما بتوانند برای دریافت جوایز با شما تماس بگیرند .

 

این کتاب را هدیه بدهید ...

شما می توانید برای دوستان ، آشنایان و عزیزان خود این کتاب را خریداری کنید و به آنها هدیه دهید .

البته می توانید شماره موبایل خود یا دوستان را وارد کنید تا در صورت برنده شدن در قرعه کشی جایزه بزرگ فرصت سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی دکتر روبن غنی پور ، به انتخاب شما ، جایزه به شما یا عزیزانتان اختصاص پیدا بکند .

 

در حال حاضر هیچ محدودیتی در تعداد خرید و دانلود کتاب وجود ندارد . 

 

سازمان ها ، ادارات ، دانشگاه ها و مدارس در صورت خرید تعداد بالای 50 عدد شامل تخفیف ویژه می گردند و به انتخاب خریدار می توانند شماره موبایل خود یا لیست اعلامی خریدار را برای شرکت در قرعه کشی اختصاص دهند .

 

پیشنهاد ویژه :

این کتاب به همراه قرعه کشی قطعی آن ، می تواند هدیه ویژه شما برای کارمندان ، کارگران ، مدیران ، مشتریان ، خانواده ، دوستان ، آشنایان و عزیزان شما باشد .

 

برای کلیه خریدار کتاب پشتیبانی رایگان ، 24 ساعته در تلگرام در نظر گرفته شده است .

برای کلیه خریداران تخفیف بسته ایده پردازی و مشاوره برندسازی و کسب درآمد دکتر روبن غنی پور در کسب و کارهای تلگرامی در نظر گرفته شده است .

برای کلیه خریداران تخفبف سفارشات تبلیغات دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته شده است .

پشت صحنه پولسازی با دکتر روبن غنی پور / برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر

 

کتابی که پیش روی شماست به جرأت می توان گفت با اختلاف بسیار زیادی کامل ترین و جامع ترین کتاب در زمینه برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر می باشد که می توان آن را یک الگو برای نویسندگان دیگر دانست و شما از مطالعه دقیق و سطر به سطر آن لذت خواهید برد و می توانید

 

 

ما تمام معادلات تلگرام را با انتشار این کتاب به هم ریختیم ...

 

« برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر »

 

این محصول ارزشمند حاصل ماه ها تلاش و زحمت بی دریغ همکاران مان شامل بیش از 300 صفحه آموزش ریز به ریز و گام به گام  و  صفر تا صد بیش از 18 راه کسب درآمد و 66 ترفند  و تکنیک هاییست که هر یک از آنها می تواند شما را در مدت زمان خیلی کوتاه به اولین درآمد میلیونی تان از تلگرام برساند .

 

* یک دایرة المعارف جامع و کامل شامل تمام اصول و قواعد برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا زندگی تان را متحول کنیم .

 

ـ آموزش ریز به ریز بیش از 18روش فوق العاده برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر که قطعا و بصورت صد در صد تضمینی می تواند شما را به درآمد فوق العاده ای برساند .

 

 

ـ آموزش 18 راهکار درآمد زایی میلیونی در تلگرام بدون داشتن کانال و یا گروه و از همان روز اولی که این بسته را دریافت می کنید به همراه آوردن نمونه درآمد زایی های میلیونی از این 66 ترفند که محصول را به محصولی بی نظیر و فوق ارزشمند تبدیل می کند .

 

 

ـ آموزش کامل درآمد زایی از تلگرام بدون داشتن کانال و یا گروه که برای اولین بار در ایران ارائه شده است .

 

 

ـ آموزش کامل ساخت و اداره کانال و گروه و 66 ترفند افزایش اعضای کانال که در هیچ دوره آموزشی ای نخواهید آموخت .

 

ـ آموزش صفر تا صد ساخت استیکر و ربات در تلگرام .

 

ـ آموزش بیش از 66 نکته حیاتی و مهم برای برندسازی و کسب درآمد در تلگرام که هیچکس چنین نکات طلایی ای را در اختیارتان قرار نخواهد داد .

 

ـ آموزش تمام اصول و قواعد تبلیغ گذاری و تبلیغات که در هیچ کلاس درسی نخواهید آموخت ..!!!

 

ـ آموزش ترفندهای کاربردی پیام رسان تلگرام  که قطعا تک تک آنها شما را شگفت زده خواهند کرد .

 

ـ آموزش درآمد زایی از تلگرام حتی بدون داشتن گوشی های اندروید ...!!!!!

 

 

مطمین باشید هیچ نکته ای را از قلم نینداخته ایم ...

 

***  کتابی که پیش روی شماست به جرأت می توان گفت با اختلاف بسیار زیادی  کامل ترین و جامع ترین کتاب در زمینه برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر می باشد که می توان آنرا یک الگو برای نویسندگان دیگر دانست و شما از مطالعه دقیق و سطر به سطر آن لذت خواهید برد و می توانید پس از اتمام مطالعه دقیق آن کسب و کار میلیونی خود را در کمترین زمان ممکن با تلگرام آغاز نمایید . در این کتاب هیچ کم فروشی ای نشده و هیچ مطلبی را برای خودمان نگه نداشته ایم و هر آنچه از تلگرام و برندسازی و کسب درآمد از آن می دانستیم در طبق اخلاص در اختیارتان قرار داده ایم چون شما را لایق بهترین ها می دانیم .

 

*** در تمام اوقات تألیف کتاب تمام آرزو و امیدمان این بود که بتوانیم گره ای از مشکلات اقتصادی تان باز کنیم و هدف مان این بود که بتوانیم گوشه ای از گرفتاری های مالی هموطنان مان را  سر و سامان دهیم .

 

 با این کتاب بی نظیر و ارزشمند می توانید هر چقدر زمان برای استفاده از پیام رسان تلگرام می گذارید «چه یک ربع در روز چه یک ساعت و چه ۴ ساعت در روز » با همان زمان کسب و کار میلیونی خود را از دنیای میلیونی تلگرام آغاز کنید . ما همه چیز را به شما آموزش خواهیم داد .

 

 

قیمت این کتاب ارزشمند قطعا بیشتر از این ها خواهد بود ولی چون آرزویی جز موفقیت رو نداشتیم حداقل قیمت ممکن را برای کتاب در نظر گرفته ایم .

قیمت اولیه : 330.000 ریال

مبلغ تخفیف ( نذر کارآفرینی دکتر روبن غنی پور ) : 110.000 ریال

قیمت قابل پرداخت : 22 هزار تومان

شادکام ، کامیاب و برندساز باشید .

 

ویژگی های کتاب " پشت صحنه پولسازی با دکتر روبن غنی پور / برندسازی و کسب درآمد در تلگرام بدون فیلتر " 

فرمت کتاب : PDF

تعداد صفحات : 301 صفحه قطع A4

آخرین نسخه ارائه شده : دی ماه 96

شماره نسخه : 4.0.2

فرم درخواست دیجیتال مارکتینگ

undefined

0%