0%
کمپین های دیجیتال مارکتینگ

فرم درخواست دیجیتال مارکتینگ

برخی از پروژه ها

اول مارکت

اول مارکت

تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) اپلیکیشن پرداخت موبایلی تاپ

فیلم سینمایی ساعت 5 عصر مهران مدیری

پرسنال برندینگ دکتر روبن غنی پور

 

آیا می دانستید شرایط حضور پایدار شما در دنیای دیجیتال و ایجاد کمپین دیجیتال مارکتینگ برایتان مهیاست. بازاریابی دیجیتال ابزاری نوین برای معرفی محصول یا خدمات شما به مخاطبانتان است. ما با یافتن نقاط ضعف و موارد قابل بهبود در طول عمر مشتری‌تان و ارائه‌ راهکارهای دیجیتالی موفقیت شما را تضمین می‌کنیم.

 

لطفا قوانین زیر را با دقت مطالعه بفرمایید 

 1. تمامی محتوا و مطالب داخل کانال ها ، سایت ها یا اپلیکیشن ها باید مطابق شئون اسلامی و کاملا اخلاقی باشد.

2. در صورتی که آگهی منجر به خرید و فروش داخل رسانه شما می شود باید دارای مجوزهای لازم باشد و برای تایید آگهی موارد خواسته شده ارائه شود و تمام مسئولیت های آگهی با فرد آگهی دهنده می باشد.

3. تا زمانی که آگهی شما داخل رسانه مورد نظر قرار دارد نباید هیچ مطلب ، تبلیغ و تبادل غیر اخلاقی داخل کانال درج شود ، در غیر این صورت اگر پس از یک مرتبه تذکر نسبت به حذف اینگونه موارد اقدام نشود ، آگهی از داخل رسانه مورد نظر حذف شده و مبلغی عودت داده نمی شود.

4. به علت زیاد بودن تعداد رسانه ها ، سفارش ها و هماهنگی با آنها ممکن است آگهی با اندکی تاخیر درج شود ؛ که پیاپیش از این بابت پوزش می خواهیم.

5. حداقل 24 ساعت قبل از شروع تبلیغات ، آگهی باید تایید شده باشد و سرمايه گذاري آن دریافت شده باشد.

شماره کارت بانک رسالت 

5041-7210-511-2895

به نام غنی پور

 

شماره کارت بانک انصار

6273-8110-8936-3250

به نام غنی پور

#فراخوان

از کلیه فعالین در حوزه 
دیجیتال مارکتینگ
کانون های تبلیغاتی
ادمین کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی
مدیران وب سایت ها و اپلیکیشن های پر مخاطب
همچنین رسانه داران محلی و استانی 
و ...
برای مشارکت در تبلیغات اپراتور مجازی تبلیغات (فرا امتیاز ) 
دعوت به همکاری می آید.
لطفا جهت تمایل به ما پیام دهید.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇
@dr_rubenghanipour0902
@dr_rubenghanipour0902
@dr_rubenghanipour0902

اپراتور مجازی تبلیغات ( فرا امتیاز ) با همکاری مجموعه های فعال در حوزه آنلاین و با دسترسی به بیش از 80 درصد گاربران اینترنتی ایران ، دسترسی کامل به خدمات و سرویس های شرکت های بزرگ ایرانی و بین المللی در حوزه آنلاین و همچنین طراحی یک استراتژی مشخص در راستای تولید ، ارائه و گسترش محتوایی هدفمند و مرتبط با برند شما ، از این توانایی برخوردار است که علاوه بر آگاهی رسانی و ایجاد تعامل ، کاربران وفاداری برای شما ایجاد نماید.

 

 

مثال عملی : برای اینکه یک سری مشتری وفادار پیدا کنید ، یک کانال تلگرام می سازید و دوستان و آشنایان و برخی از مشتریانتان را به کانال اضافه می کنید ولی به دلیل تعداد زیاد کانال ها ، کاربران خیلی زود کانال شما رو ترک می کنند . در این روش ما از طریق پاپ آپ در وب سایت ها و دعوت کردن مخاطبان برای شما ممبر یا کاربران جدید به کانال اضافه خواهیم کرد. 

پیشنهاد می شود : اگر تعداد ممبرهای کانال شما در حال حاضر کمتر از 10 هزار نفر است . فاصله کاربرانتان تا 10 هزار کاربر رو از این روش پر بکنید. بطور مثال در حال حاضر 2.230 کاربر دارید پس باید حداقل 7.770 کاربر جدید با این روش جذب کنید.

 

پیشنهاد می شود : اگر تعداد ممبرهای کانال شما در حال حاضر بیشتراز 10 هزار نفر است . یک بسته 50 هزار تایی ممبرگیری سریع سفارش دهید تا پس از ریزش (بدلیل محتوا و یا عدم علاقه مندی مخاطبان جدید به کانال شما ) حداقل 50.000 کاربر داشته باشید و پس از این کار از کانال خودتان آگهی خود را در تلگرام توزیع کنید.