ثبت درخواست مشاوره
بستن منو
خانه

چرا فرا امتیاز

فرا امتیاز چگونه به شما کمک می کند ؟

ما در چند زمینه می توانیم به شما کمک کنیم

 

اول » سرمایه ای را در اختیار دارید و می خواهید کار و کاسبی رو برای خود راه اندازی کنید و یا می خواهید برندسازی کنید .

کارشناسان فرا امتیاز در دپارتمان فرانچایز و برندسازی برای شما مشاوره و راهکار مدیریت ویژه برندسازی و تجاری سازی برند با بروزترین متد علمی دنیا و با شناخت وسیع و راهبردی از بازار ایران و همچنین روش های خلاقانه در تحقق رویای شما به شما کمک خواهند کرد .

 

دوم » مرکز خرید ، مجتمع تجاری و مجتمع چند منظوره دارید و یا می خواهید در یکی از این فضاها هایپر مارکت ، چیدمان صنوف ، شهربازی ، کافی شاپ و رستوران و فست فود و فودکورت راه اندازی کنید .

کارشناسان فرا امتیاز در دپارتمان بهره برداری مجتمع های چند منظوره به شما کمک می کنند با مدل های مختلف همکاری رونق مرکز تجاری خود را در بدست بیاورید .

 

سوم » هنوز به دنیای فضای مجازی ، بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی ورود پیدا نکرده اید و یا هنوز نتوانسته اید رونقی برای کار و کسب و برندتان ایجاد کنید .

کارشناسان فرا امتیاز در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کنند با کمترین سرمایه گذاری بیشترین بازدهی را بدست آورید .

 

چهارم » سرمایه ای را در اختیار دارید ولی نمی خواهید کسب و کار راه بیاندازید و بیشتر بدنبال سرمایه گذاری و مشارکت مالی در پروژه های تجاری و سودآور به ویژه استارتاپ ها هستید .

کارشناسان فرا امتیاز در دپارتمان سرمایه گذاری و مشارکت مالی استارتاپ ها به شما کمک می کنند در کمترین زمان سود سهام و دارایی شما چندین برابر شود .

 


همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره 87870000 داخلی 3585 تماس بگیرید و یا امکان جدید ما چت آنلاین با کارشناسان فرا امتیاز در تلگرام با شماره 09021134141  می باشد .

اما بهترین پیشنهاد ما مراجعه به فرم ثبت درخواست مشاوره و تکمیل آن است ؛ قطعا کارشناسان فرا امتیاز در اولین زمان با شما تماس خواهند گرفت .

 

خدمات فرا امتیاز

بخشی از افتخارات

ثبت درخواست اطلاعات بیشتر و مشاوره

نام و نام خانوادگی

تلفن همراه

0%